• Balenie
EDIBLE BEAUTY Australia

Express Bloom of Youth Infúzna maska na tvár

47,00 €

Namiesto 55,00 €

S DPH
OMLADENIE | VYPNUTIE | ROZJASNENIE

Obsahuje 5 bambusových masiek

Táto maska z prírodného bambusu je navrhnutá pre vypnutie a spevnenie, rozjasnenie a hydratáciu pokožky na expresné ošetrenie proti starnutiu. Umožňuje koncentrovaným dávkam aktívnych zložiek, vrátane extraktu z bambusu, ribózy, Swertia Chirata a kyseliny hyalurónovej preniknúť hlboko do pokožky, aby sa dosiahla maximálna obnova kožných buniek a pôsobila účinne proti starnutiu.

Toto balenie obsahuje

Express Bloom of Youth Infúzna maska na tvár
11,00 €
x 5
Množstvo
  Skladom ( Expedujeme v priebehu 24h )

vyrobene-v-australiibez-glutenu-5.pngnetestovane-na-zvieratach-2.pngprirodny-produkt-4.pngvegansky-produkt-1.pngbezpecne-v-tehotenstve-4.png

EXPRESS BLOOM OF YOUTH INFUSION MASK - MASKA NA TVÁR


Táto maska obsahuje botanické výťažky Swertia Chirata, známej tiež ako SWT-7. Využíva najmodernejšiu technológiu kmeňových buniek na podporu regenerácie kožných buniek, ale aj na spevnenie a posilnenie pokožky a mladší dojem. Extrakt z bambusu s bohatým prírodným oxidom kremičitým zvyšuje pevnosť pokožky, zatiaľ čo ribóza, ktorá je jedinou známou kozmetickou zložkou používanou na obnovu energie pokožky, podporuje jedinečnú bunkovú obnovu a pôsobenie proti starnutiu. Hyalurón vypína a hydratuje vďaka divému austrálskemu kaviáru z limetky a granátovému jablku, ktoré prirodzene rozjasňujú pokožku. Extrakt z bambusu s bohatým prírodným oxidom kremičitým zvyšuje pevnosť pokožky, zatiaľ čo ribóza, ktorá je jedinou známou kozmetickou zložkou používanou na obnovu energie pokožky, podporuje jedinečnú bunkovú obnovu a pôsobí proti starnutiu. Hyalurón vypína a hydratuje vďaka obsahu divokého austrálskeho kaviáru z limetky a granátového jablka, ktoré pokožku prirodzene rozjasňujú a rozžiaria.


Prírodné aktívne látky:Swertia Chirata (Horec Swertia)

- tiež známy ako patentovaná zložka SWT-7, využíva najnovšiu technológiu kmeňových buniek nielen na podporu samotnej regenerácie kožných buniek, ale aj na spevnenie a posilnenie epidermy pre mladšie vyzerajúcu pleť. Ako starneme, produkcia keratinocytov (kožných buniek, ktoré produkujú keratín a tvoria ochrannú bariéru) sa spomaľuje, čo vedie k tenšej, krehkejšej pokožke, ktorá je menej odolná voči voľným radikálom a je citlivá na tvorbu jemných línií a vrások. SWT-7 - inšpirovaný najnovšou technológiou pri výskume kožných tkanív - podporuje prirodzený tón pleti a textúru tým, že zvyšuje schopnosť pokožky znižovať stratu keratinocytov a zároveň zvyšuje produkciu ďalších keratinocytov, čo vedie k pevnejšej a pružnejšej epiderme. Regenerované kožné bunky spôsobia, že povrchová vrstva pokožky je menej krehká a jemná, menej náchylná k vráskam a lepšie schopná zvládnuť pôsobenie voľných radikálov, ktoré poškodzujú kožné bunky a spôsobujú vrásky, tmavé škvrny a iné príznaky starnutia.Kyselina hyalurónová

- je zvlhčovadlo, ktoré zabuduje vodu hlboko do pokožky. Kyselina hyalurónová zväčší 1 000-násobne svoj objem v reakcii s vodou, okamžite pokožku vypne a zlepšuje jej elasticitu, čím zmierňuje jemné línie, udržuje zdravú úroveň hydratácie a bráni trans-epidermálnej strate vody.Extrakt z bambusu

- je jedným z najväčších zdrojov prírodného oxidu kremičitého, ktorý je zodpovedný za jeho neuveriteľnú silu a pružnosť. Oxid kremičitý je jednou z najdôležitejších zložiek ľudského kolagénu, kde hrá kľúčovú úlohu pri zlepšovaní elasticity. Rovnako ako všetky ostatné stavebné elementy kolagénu, aj jeho úroveň klesá s procesom prirodzeného starnutia. Extrakt z bambusu tiež podporuje syntézu glykozaminoglykánov, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri zadržiavaní vlhkosti. Použitie extraktu bambusu s prírodným oxidom kremičitým je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako pomôcť obnoviť vzhľad zdravých vlasov a pokožky.Výťažok z granátového jablka

- je bohatý na polyfenoly vrátane antokyanov a silnej kyseliny elagovej, ktorá dodáva ovociu silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti a rovnako má schopnosť zachytávať voľné radikály. Kyselina elagová posilňuje bunkové membrány, robí ich menej náchylnými na poškodenie voľnými radikálmi a bráni strate vlhkosti. Ukázalo sa tiež, že pomáha predchádzať spáleniu Slnkom a môže zmierňovať účinky pigmentácie spôsobenej UV svetlom.


Ribóza

- je základným stavebným kameňom bunkovej produkcie v tele, ATP. Ribóza má povzbudzujúci účinok v bunkách pokožky, stimuluje syntézu štruktúrujúcich proteínov, obmedzuje rozklad kožného tkaniva a bráni vzniku vrások. Zlepšuje tiež spotrebu kyslíka v bunke samotnou bunkou v období stresu, vďaka čomu zaistí zachovanie jasu, sviežosti a vitality pokožky.


Každá šarža prírodnej starostlivosti o pleť sa vyrába z čisto austrálskych extraktov z divočiny, ktoré sa môžu líšiť farbou a textúrou v závislosti od ročného obdobia a oblasti, v ktorej boli zbierané. Výsledkom toho je že sa šarža od šarže môže líšiť farbou, textúrou a vôňou. Nemá to však žiadny vplyv na účinnosť produktov a každý z nich obsahuje rovnaké množstvo účinných látok

Detaily produktu

10891
4 položky

Technické informácie

Krajina pôvodu
Austrália
Balenie
5ks

Aloe Barbadensis Leaf Extract, Organic Glycerin, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan), Citrus Australasica (Lime Caviar), Maltodextrin, Swertia Chirata Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Althaea Officinalis Extract (Marshmallow Extract), Ribose, Punica Granatum Extract, Cymbopogon (Silk Oil Grass), Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Glyceryl Caprylate, Litsea Cubeba (May Chang).


* Označuje organickú zložku

Aplikácia


Na dosiahnutie optimálnych výsledkov používajte 2-3 krát týždenne.

1. Vyberte masku z obalu s čistými rukami.

2. Naneste masku na očistenú a suchú pleť. Upravujte masku pomocou rúk dovtedy kým sa neprispôsobí kontúram tváre. Obzvlášť upravte a vytvarujte masku okolo očí, nosa a úst.

3. Pre dosiahnutie maximálneho efektu nechajte masku pôsobiť 15-20 minút.

4. Po odstránení masky môžte zvyšky roztoku použiť aj na ruky alebo dekolt. Nikdy si tvár po použití masky neumývajte, znížili ,by ste jej účinnosť. Následne aplikujte Edible Beauty No. 3 Exotic Goddess Sérum proti starnutiu pleti a Edible Beauty No. 4 Vanilla Skin Hydratačný krém.


Výsledok


Mladistvá a hydratovaná pleť s obnoveným jasom, vitalitou a sviežosťou.

Hlavná myšlienka spoločnosti Edible Beauty Australia je založená na rozjasnení vašej prirodzenej krásy pomocou čistých, divokých a prírodných prísad, ktoré sú doslova „dosť dobré na jedenie“. Značka Edible Beauty Australia bola založená odborníčkou na výživu a náturopatkou Annou Mitsios. Edible Beauty Australia ponúka luxusné „jedlé“ produkty pre starostlivosť o pleť, čaje a wellness doplnky, vďaka ktorým budete žiariť. Anna s obľubou používa potraviny a byliny k tomu aby docielila rozžiarenosti, vitality a mladistvého vzhľadu.Vyžarovanie energie a osobnosti, jas našej pleti je priamym odrazom toho čo jeme. Ako sa vraví: Sme to, čo jeme. Produkty značky Edible Beauty Australia preto predstavujú čistotu, luxus a kvalitu. Rad kozmetiky Edible Beauty Australia je balený do recyklovateľného tmavofialového skla, vybraného pre svoju jedinečnú schopnosť zachovať integritu prírodných produktov a predĺžiť ich trvanlivosť. Krásne fialové sklenené balenie Miron odlíši sortiment Edible Beauty Australia od iných výrobkov balených v skle. Toto nie je bežne sklo ! Sklo sa vyrába pomocou špeciálnej technológie, ktorá bola prvý krát vyvinutá už v roku 1600 keď sa používala ako nádoba v energetickej medicíne. Tajomstvo tohto špeciálneho skla je, že blokuje celé spektrum s výnimkou fialového svetla a UV svetla. Táto jedinečná kombinácia ponúka ochranu pred starnutím a oxidáciou spôsobenou viditeľným svetlom, ktoré predlžuje životnosť čistých botanických zložiek a zvyšuje ich vibračnú energiu. Zaujímavé je, že fialové svetlo vykazuje najvyššiu vibračnú frekvenciu všetkých farieb, čo presne zodpovedá vibračnej frekvencii nášho centrálneho nervového systému.