• Balenie
EDIBLE BEAUTY Australia

Základná starostlivosť o pleť v 4 krokoch

185,00 €

Namiesto 191,00 €

S DPH
Základný rituál starostlivosti o pleť, pozostávajúci zo 4 produktov k dokonalej starostlivosti o pleť. Táto sada je vhodná pre všetky typy pleti a pre denné aj nočné použitie. Je to najrýchlejší spôsob k dosiahnutiu prirodzene mladistvej a žiarivej pleti.
Balenie obsahuje:
No.1 Belle Frais Cleansing Milk - 200 ml
No.2 Citrus Rhapsody Toner Minst - 100 ml
No.3 Exotic Goddess Ageless Serum - 30 ml
No.4 Vanilla Silk Hydrating lotion - 50 ml

Toto balenie obsahuje

No.1 Belle Frais Čistiace mlieko
48,00 €
x 1
No.2 Citrus Rhapsody Pleťové tonikum
38,00 €
x 1
No.3 Exotic Goddess Sérum proti starnutiu pleti
58,00 €
x 1
No4-Vanilla-Silk-Hydrating-Lotion
No.4 Vanilla Silk Hydratačný krém
47,00 €
x 1
Množstvo
  Skladom ( Expedujeme v priebehu 24h )

vyrobene-v-australiibez-glutenu-5.pngnetestovane-na-zvieratach-2.pngprirodny-produkt-4.pngvegansky-produkt-1.pngbezpecne-v-tehotenstve-4.png


Krok č.1

- vyčistenie pleti - No.1 Belle Frais Čistiace mlieko: 

Toto čistiace mlieko je ako závan čerstvého vzduchu. Základ tvorí kokosový olej, ktorý odstraňuje nečistoty a zanecháva pokožku sviežu, žiarivú a hydratovanú.


Krok č.2

- tonizácia a lifting - No.2 Citrus Rhapsody Pleťové tónikum:

Tonikum vyživujúce pleť pomocou zmesi antioxidantov z ovocia a bylín. Dokonalé osvieženie a povzbudenie pleti. 


Krok č.3

- vyhladenie a povzbudenie - Exotic Goddess Sérum proti starnutiu pleti:

Sérum nabité antioxidantami k dosiahnutiu opätovnej mladosti a krásy. Kyselina hyalurónová a beta-glukan zaisťujú vyhladenie a povzbudenie pleti, redukujú jemné vrásky a podporujú produkciu kolagénu.


Krok č.4

- hydratácia a zjemnenie- Vanilla Silk Hydratačný krém:

Ľahký hydratačný krém na tvár s luxusnou saténovou konzistenciou. Kakao a bambucké maslo hydratujú a majú silný regeneračný účinok. Pôsobí tiež ako prevencia a redukcia jemných vrások.


Každá šarža prírodnej starostlivosti o pleť sa vyrába z čisto austrálskych extraktov z divočiny, ktoré sa môžu líšiť farbou a textúrou v závislosti od ročného obdobia a oblasti, v ktorej boli zbierané. Výsledkom toho je že sa šarža od šarže môže líšiť farbou, textúrou a vôňou. Nemá to však žiadny vplyv na účinnosť produktov a každý z nich obsahuje rovnaké množstvo účinných látok

Detaily produktu

233547
1 položky

Technické informácie

Krajina pôvodu
Austrália
Balenie
4 produkty

Otázky & Odpovede


- Sú tieto produkty bezpečné pre tehotenstvo ?


A
- Áno, určite. Celá starostlivosť o pleť je bezpečná aj v tehotenstve. - Kedy použiť No.3 Exotic Goddess Ageless sérum proti starnutiu a kedy sérum Turmeric Beauty Latté keď mám problémy s akné  ?


A
- Odporúčame používať Turmeric Beauty Latte pred aplikáciu séra No.3 Exotic Goddess. Poradie by teda malo byť: 

No.1 Belle Frais Cleansing Milk

No.2 Citrus Rhapsody Toner Mist

Turmeric Beauty Latte

No.3 Exotic Goddess Ageless Serum

No.4 Vanilla Silk Lotion


Podporné séra je najlepšie aplikovať na problémové oblasti na očistenú / tónovanú pleť, pretože obsahujú aktívne botaniká špeciálne zamerané na problémové miesta.

Hlavná myšlienka spoločnosti Edible Beauty Australia je založená na rozjasnení vašej prirodzenej krásy pomocou čistých, divokých a prírodných prísad, ktoré sú doslova „dosť dobré na jedenie“. Značka Edible Beauty Australia bola založená odborníčkou na výživu a náturopatkou Annou Mitsios. Edible Beauty Australia ponúka luxusné „jedlé“ produkty pre starostlivosť o pleť, čaje a wellness doplnky, vďaka ktorým budete žiariť. Anna s obľubou používa potraviny a byliny k tomu aby docielila rozžiarenosti, vitality a mladistvého vzhľadu.Vyžarovanie energie a osobnosti, jas našej pleti je priamym odrazom toho čo jeme. Ako sa vraví: Sme to, čo jeme. Produkty značky Edible Beauty Australia preto predstavujú čistotu, luxus a kvalitu. Rad kozmetiky Edible Beauty Australia je balený do recyklovateľného tmavofialového skla, vybraného pre svoju jedinečnú schopnosť zachovať integritu prírodných produktov a predĺžiť ich trvanlivosť. Krásne fialové sklenené balenie Miron odlíši sortiment Edible Beauty Australia od iných výrobkov balených v skle. Toto nie je bežne sklo ! Sklo sa vyrába pomocou špeciálnej technológie, ktorá bola prvý krát vyvinutá už v roku 1600 keď sa používala ako nádoba v energetickej medicíne. Tajomstvo tohto špeciálneho skla je, že blokuje celé spektrum s výnimkou fialového svetla a UV svetla. Táto jedinečná kombinácia ponúka ochranu pred starnutím a oxidáciou spôsobenou viditeľným svetlom, ktoré predlžuje životnosť čistých botanických zložiek a zvyšuje ich vibračnú energiu. Zaujímavé je, že fialové svetlo vykazuje najvyššiu vibračnú frekvenciu všetkých farieb, čo presne zodpovedá vibračnej frekvencii nášho centrálneho nervového systému.