Henné Organics

  Luxusný tónovací balzám na pery - BARE

  26,00 €
  S DPH
  Delikátna "nude" farba rúža, poskytuje perám jedinečný nádych a robí ich prirodzene krásnymi. Aplikujte jednú vrstvu pre ľahký dotyk farby na vašich perách, pre výraznejší tón pridajte ďalšie vrstvy.
  •s organickými olejmi
  •s vitamínom E
  •vhodný pre každodennú hydratáciu a popraskané pery

  Balenie: 5ml

  Množstvo
    Momentálne vypredané


  vyrobene-v-australii-4.pngnetestovane-na-zvieratach-2.pngprirodny-produkt-4.png


  Prírodné aktívne látky:  Kokosový olej

  - je bohatým zdrojom mastných kyselín, ktoré sú unikátne v tom, že pery zvlhčujú a hydratujú. Kokosový olej je navyše bohatý na polyfenoly a vitamíny A, C a E. Zároveň je účinnou látkou v boji proti starnutiu, podporuje produkciu kolagénu a preniká hlboko do pokožky, čím podporuje trvalú hydratáciu.

  Avokádový olej (5 -Alpha-Avocuta)

  - je odvodený od rastlinných esterov avokáda a je vynikajúcim produktom pre podporu tvorby kolagénu. Avokádový olej má veľmi vysoký obsah antioxidantov, ktoré pomáhajú znižovať zápaly. Rovnako je vynikajúcou zložkou v boji proti podráždeným perám.

  Jojobový olej

  - vyhladzuje, zvlhčuje a zabraňuje vysúšaniu pier. Tento olej je tiež nemastný a pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.

  ricinovy-olej.png

  Ricínový olej

  - mimoriadne jemný k perám podporujúci schopnosť viazať vodu, čím udržuje pery hydratované.

  Detaily produktu

  BAEU1

  Technické informácie

  Objem
  5 ML
  Krajina pôvodu
  USA

  ORGANIC COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, ORGANIC RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, ORGANIC SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, ORGANIC CERA ALBA (BEESWAX), ORGANIC PERSEA AMERICANA (AVOCADO) OIL, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, TITANIUM DIOXIDE, IRON OXIDE, TOCOPHEROL (VITAMIN E). 

  88% organické zloženie  Aplikácia

  Naneste jednu vrstvu pre dokonalý nádych farby alebo pridajte ďalšie vrstvy pre silnejší odtieň. Ak je to potrebné, opakovane použite.


  Tip: Pred aplikáciou luxusného rúžu použite jeden z našich peelingov, aby ste zaistili, že pery budú čisté a farba sa bude nanášať hladko.


  Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

  Čo sa používa ako farba ?

  Pre odtieň BARE používame oxid železitý a oxid titaničitý (väčšie častice, nie nanočastice).


  Funguje ako balzam na pery prioritne na hydratovanie mojich pier?

  Aj keď veríme, že naše tónovacie balzamy poskytujú perám dostatok hydratácie, odporúčame vám použiť jeden z našich balzamov na pery, pretože na suchých a popraskaných perách robí skutočne zázraky.

  Značka HENNÉ ORAGNICS bola založená v roku 2015, pričom jej hlavná vízia spočívala v tom, že chcela do každodenného života vniesť nový nádych luxusnej a prírodnej kozmetiky.

  V HENNÉ zvolili moderný a minimalistický prístup, ktorý by nahradil štandardné produkty starostlivosti o pery niečím mimoriadnym.

  HENNÉ, čo v švédčine znamená "JEJ" je venovaná modernej žene a zároveň vzdáva úctu koreň značky siahajúcim až do ďalekého Švédska.

  VÝNIMOČNÉ.ORGANICKÉ.VYROBENÉ V USA. NOVÁ ÉRA LUXUSNEJ STAROSTLIVOSTI O PERY PRÁVE DORAZILA


  SLOVÁ ZAKLADATEĽKY HENNÉ ORGANICS

  Cesta k vybudovaniu značky HENNÉ začala oveľa skôr ako v roku 2015. Zvedavosť a túžba cestovať ma viedla po celom svete do krajín ako napríklad Švédsko, Dánsko, Nový Zéland či Austrália. Život v zahraničí a časté cestovanie ma prinútilo zamyslieť sa a skutočne sa začať sústrediť na to podstatné. Zmena myslenia sa pretvorila do zvyku a tento zvyk sa rýchlo vyvinul v základnú časť môjho bytia a viedol tak k oceneniu krásy prostredníctvom jednoduchosti a luxusu. HENNÉ ORGANICS je mojím prvým krokom do sveta krásy a verím, že všetky moje doterajšie skúsenosti ma viedli práve k tomuto bodu. Ďakujem, že ste si našli čas na objavovanie sveta HENNÉ a dúfam, že naše luxusné produkty na pery vám prinesú radosť do každého dňa.


  S láskou,

  LAURA XIAO

  ZAKLADATEĽKA HENNÉ ORGANICS