Hynt Beauty

  FINALE Fixačný púder - Sand

  22,00 €
  S DPH
  Koriguje farbu a zároveň poskytuje pocit vyváženej produkcie mazu a úrovne hydratácie na pokožke. Prekvapivo krémový na dotyk, púdrová receptúra je veľmi jemne pomletá na okamžité nanášanie make-upu a poskytuje zvlhčujúci saténovo matný "finish".

  Odtieň: TRANSLUCENT SAND

  Balenie: 2g

  Množstvo
    Skladom ( Expedujeme v priebehu 24h )

  Tento púder je ľahký ako vzduch a zanecháva pokožku matnú po celý deň, na rozdiel od iných práškových a minerálnych púdrov však FINALE nespôsobuje pocit suchosti pokožky, nevytvára „masku“ alebo usádzanie sa v jemných líniách. Táto vegánska receptúra je navrhnutá na každodenné použitie a je vyrobená z prísad, ktoré dodávajú pokožke výživný pocit, napríklad ako ORGANICKÁ MARANTA TRSTINOVÁ. Vhodný pre všetky typy pleti a dá sa nosiť aj na čistej, hydratovanej pokožke pre získanie sviežeho a jemne lesklého vzhľadu.


  Ponúka sa v odtieni:


  TRANSLUCENT PERL

  - znižuje výskyt začervenania bez pridania akejkoľvek farby navyše, poskytuje transparentný povrch a najlepšie padne bledším až svetlejšími odtieňom pleti.

  TRANSLUCENT SAND

  - upravuje a vyrovnáva pokožku s nádychom dokonalosti pokožky. Tento odtieň je ideálny pre ľahké až stredné tóny pleti.


  Botanické zložky v našej starostlivosti


  ORGANICKÁ MARANTA TRSTINOVÁ :
  Skvelý bylinný prostriedok pre suchú, podráždenú alebo unavenú pokožku, ktorý umožňuje prenikaniu vlhkosti cez kožnú bariéru pre celodennú hydratáciu zároveň je aj protizápalová a pôsobí na upokojenie podráždenej alebo unavenej pokožky.


  Prírodné, Veganské, schválené PETA, bezlepkové a nekomedogénne. Bez známych toxínov, petrochemikálií, parabénov, nanočastíc, oxychloridu bizmutu, mastenca, kremíka, minerálneho oleja, GMO, umelých vôní, umelých konzervačných látok, FD&C farbív, karmínu a ftalátov

  Detaily produktu

  FF022
  1 ks

  Technické informácie

  Objem
  2g
  Krajina pôvodu
  USA