Luxusná prírodná kozmetika, ale aj miesto poznania a inšpirácie

Na začiatku to bol len sen – sen o vytvorení niečoho, čo bude jedinečné a bude nás tešiť a baviť. Vášeň a zapálenie pri výnimočnej prírodnej kozmetike sa v priebehu troch rokov zmenili na miesto, ktoré má názov BIOVELL. BIOVELL ako priestor, kde sa na jednom mieste stretáva kvalita, čistota a luxus.

Starostlivo pre vás vyberáme a testujeme všetky značky, aby ste na vlastnej koži pocítili výnimočnosť ingrediencií obsiahnutých v týchto produktoch.

V BIOVELLi nerobíme kompromisy pokiaľ ide o čistotu ponúkaných produktov. Všetky produkty sú bez konzervačných látok, sulfátov, petrochemických prísad, umelých vôní, EDTA, silikónov, benzylalkoholu, hliníka, syntetických farbív a triklosanu.

Samotné pôsobenie prírodných prípravkov a ich terapeutických účinkov dodáva vašej pokožke skvelý vzhľad a hydratáciu. Každá ingrediencia v produktoch je prísne vyberaná na základe jej terapeutických a regeneračných vlastností, ktoré pomáhajú vyživovať pokožku,telo a myseľ. Produkty obsahujú množstvo jedinečných rastlín a bylín, ktoré prekypujú antioxidačnými a liečivými vlastnosťami.

To, čo je zdravé, výživné a terapeutické by malo byt taktiež luxusné. Chuť, vôňa, dotyk a vlastná energia kozmetického sortimentu aké nájdete u nás v BIOVELLi sú zámerne a starostlivo spracované tak, aby zážitky z krásy boli vždy gastronomickým, čuchovým a hmatovým potešením.

V BIOVELLi presadzujeme myšlienku, že luxusná krása by mala byt vždy etická, preto ponúkaný sortiment neobsahuje živočíšne prísady a produkty nikdy neboli testované na zvieratách.

V našom sortimente nájdete medzinárodne známe a uznávané luxusné značky kozmetiky, napríklad austrálsku prírodnú kozmetiku zameranú na starostlivosť o pleť Edible Beauty Australia, americkú prírodnú kozmetiku zameranú na starostlivosť o pery Henné Organics a taktiež americkú prírodnú dekoratívnu kozmetiku Hynt Beauty.

Ďakujeme

Tím BIOVELL

Kontakt